Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wysokość pizzy
16-02-2016, 23:16
Wysokość pizzy
Witam,

mierzę się z myślą zakupu takiego pieca, ale na razie cena lekko poraża... ale mam jedno pytanie, jak wysoka może być pizza wliczając dodatki, żeby nie przykleić się do górnej grzałki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 13:56
Wink RE: Wysokość pizzy
dzięki uprzejmości jakumammy.pl będę mógł sobie sam odpowiedzieć na postawione pytanie Smile
17-02-2016, 23:56
RE: Wysokość pizzy
(16-02-2016 23:16)sqoczek napisał(a):  Witam,

mierzę się z myślą zakupu takiego pieca, ale na razie cena lekko poraża... ale mam jedno pytanie, jak wysoka może być pizza wliczając dodatki, żeby nie przykleić się do górnej grzałki?

Miejsca w pionie jest ok 5cm w najniższym miejscu (pod grzałką).
21-02-2016, 00:44
A czy da się zmierzyć taką wysokość w najwyższym miejscu? Niestety moje dziecko nie może jeść kupnego pieczywa więc szukam czegoś co umożliwi szybkie pieczenie lub dopiekanie pojedynczej bułki wielkości małej kajzerki bez angażowania zwykłego piekarnika, który nagrzewa się dosyć długo.
21-02-2016, 01:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2016 01:07 przez sqoczek.)
Zobacz jak ułożona jest górna grzałka. Ma taki kształt, żeby ogrzać dokładnie całą powierzchnię pizzy. To by musiał się wypowiedzieć ktoś, kto upiekł coś innego już niż tylko pizzę. A co do deklarowanego czasu, to mogę potwierdzić, że wszystko się zgadza.

Piec mam od wczoraj, a już wydał 4 pizze Wink

Załączone pliki Obrazki

21-02-2016, 19:35
No nic. Przy takim układzie grzałek będzie ciężko. Bazowałem na zdjęciu z oficjalnej strony gdzie jest jeszcze grzałka w kształcie okręgu.
22-02-2016, 10:26
[Obrazek: p3.png]

Ale na stronie Jak u Mammy też jest zdjęcie z okrągłą grzałką. Nie wiem czy wszystkie takie są, ale mój okrągłej nie ma. A zamawiałem piec w tamtym tygodniu. Pytanie do Jak u Mammy - każdy nowy piec nie ma już okrągłej, górnej grzałki?
22-02-2016, 18:56
Zgadza się, w najnowszej wersji pieca (w sprzedaży od 2 tygodni), producent umieścił grzałkę typu pacman. Dodatkowo z przodu obudowy znajduje się dodatkowy uchwyt ułatwiający otwieranie pieca. Wkrótce zaktualizujemy stronę.
24-02-2016, 21:26
A są jeszcze na stanie piece ze starą grzałką? Wydaje się, że w tamtych wysokość będzie naturalnie wyższa po środku. Rozumiem, że obecne grzałki mogą być bardziej skuteczne ale bardziej zależy mi na uniwersalności urządzenia.
22-04-2016, 15:47
Gdzie można kupić takie piece?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości